Home

Het Bestuur

Voorzitter: Jelle Wietsma


 
  voorzitter@mb107sl-club.nl
Portefeuille: Communicatie, PR en Projecten
 

Secretariaat / Ledenadministratie: Saskia Breur


 
  secretariaat@mb107sl-club.nl
  ledenadministratie@mb107sl-club.nl
Portefeuille: Secretariaat en Ledenadministratie
 

Penningmeester: Erik Voorn


 
  penningmeester@mb107sl-club.nl
Portefeuille: Financiën
 

Evenementen: Heike Rieger


 
  evenementen@mb107sl-club.nl
Portefeuille: Evenementen
 

Commissies:

Techniek:

 techniek@mb107sl-club.nl
 Vincent Breur
 Ger Sondag
 
Ritten:

 ritten@mb107sl-club.nl
Coordinatie:
 Hans van Dongen
Ontvangst:
 Petra van Dongen
Navigatie:
 Frans Vlaar
 
ICT en Website:

 webmaster@mb107sl-club.nl
 Ad van de Ven
 
Forum:

 forum@mb107sl-club.nl
 Ger Sondag
 Chris Hoogeveen
 
Facebook:

 Contact via Facebook
 Frank Swinkels
 
Foto albums:

 fotos@mb107sl-club.nl
 Hans van Dongen
 Petra van Dongen

 

Ere lid:

Marc Scharlewi
Oprichter van onze Mercedes-Benz
R/C 107 Club Nederland (01-01-1998)


 

Zoeken op onze site