Club: 




Het Bestuur

Voorzitter a.i.: Martin Vroegh


 
voorzitter@mb107sl-club.nl
Portefeuille: Communicatie, PR en Projecten

Secretariaat / Ledenadministratie: Saskia Breur


 
secretariaat@mb107sl-club.nl
ledenadministratie@mb107sl-club.nl
Portefeuille: Secretariaat en Ledenadministratie

Penningmeester: Petar Stojanovic


 
penningmeester@mb107sl-club.nl
Portefeuille: FinanciŽn

Commissies:

Techniek - Vincent Breur
- Ger Sondag
techniek@mb107sl-club.nl
Ritten: Organisatie:
- Hans van Dongen
Ontvangst:
- Erik Voorn
- Petra van Dongen
- Frans Vlaar
- Jack Dekker
Navigatie:
- Jelle Wietsma
ritten@mb107sl-club.nl
Projecten: - Martin Vroegh evenementen@mb107sl-club.nl
ICT en Website: - Ad van de Ven webmaster@mb107sl-club.nl
Forum: - Ger Sondag
- Chris Hoogeveen
forum@mb107sl-club.nl
Facebook: - Frank Swinkels Contact via Facebook
Foto albums: - Hans van Dongen fotos@mb107sl-club.nl

Ere lid:

Marc Scharlewi

Oprichter van onze Mercedes-Benz
R/C 107 Club Nederland (01-01-1998)

 Zoek op deze site: 
 

 

 

 Advertenties: 

Kuiper Verzekeringen
meer info



Koninklijke
Nederlandsche
Automobiel Club
meer info